Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia – regulaminy herbów

247455,641193

W sobotę 18 stycznia 2020 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Run Pro Sport oraz uchwalenie m.in. regulaminów zdobycia Herbu Maratonów oraz Herbu Maratonów w 2020 roku.

Oczywiście wzorem lat ubiegłych nie faworyzujemy jakichkolwiek biegów które należy ukończyć aby zdobyć w 2020 roku herb. Główny nacisk jako stowarzyszenie kładziemy na ekologię oraz Wasze finanse nie zmuszając Was do dalekich podróży w celu odbycia konkretnego biegu.

Po raz kolejny pragniemy zwrócić uwagę, że istnieje w kraju oraz po za jego granicami masę maratonów i półmaratonów kameralnych lub tych które odbywają się na terenach leśnych które ze względów wymogów prawnych nigdy nie mają szans zdobyć atestu trasy.

Dodatkowo zapraszamy Was biegaczy do zgłaszania do nas maratonów i półmaratonów które rozgrywane są w Waszym regionie, aby zachęcić innych do udziału w nich.

Aby Was wszystkich uspokoić do herbu zaliczamy wszystkie biegi na terenie kraju i po za jego granicami spełniającymi kryterium dystansu, oczywiście szczegółowe zapisy znajdziecie w regulaminach.

Regulamin herbu półmaratonów 2020

Regulamin herbu maratonów 2020

Formularz herbu maratonów 2020 – elektroniczny

Formularz herbu maratonów 2020 – papierowy

Formularz herbu półmaratonów 2020 – elektroniczny

Formularz herbu półmaratonów 2020 – papierowy

Dodatkowo chcemy zachęcić w ramach działalności statutowej do kilku ciekawych inicjatyw, które będziemy w tym roku jako stowarzyszenie propagowali. Pierwszą z tych inicjatyw jest plogging czyli bieganie i zbieranie pozostawionych przez innych śmieci tak aby razem w ramach odpowiedzialności społecznej dbać o otaczające nas środowisko i otoczenie.

Dodatkowo pod koniec pierwszego kwartału zachęcimy Was do wspólnego tworzenia razem z nami biegów na dystansie maratonów i półmaratonów w Waszych okolicach, biegów oczywiście nie komercyjnych o formule bardziej towarzyskiej. Mamy już za nami da biegi w tej formule w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim ale szczegóły już niedługo. Oczywiście jeżeli macie jakiś pomysł lub propozycję fajnej trasy i chcecie razem z nami współtworzyć takie biegi czekamy z Waszej strony na kontakt pod adresem herb@herbmaratonow.pl z tematem biegi.

Ponadto jeszcze w tym roku zostanie uruchomiona przez stowarzyszenie prestiżowa drużyna dla zawodników w klasie masters.

Jednocześnie zachęcamy Was do przyłączenia się do naszej drużynę Herbu Maratonów, chętnych zapraszamy do zgłaszania na nasz adres e-mail, nie zapomnijcie tam przedstawić siebie w kilku słowach oraz dołączyć biegowych fotek, oczywiście zgłoszenie podlegać będzie z naszej strony weryfikacji.

Dodatkowo zachęcamy Was do przesyłania Waszych wszelkich uwag i inicjatyw biegowych.